KAMERA

CANON P, nr 733537. Med Canon Lens f:2,8 35 mm.

Objektivets serienummer 13948.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Ridå med ytliga skador. Objektivets optik med damm och smuts. Ej funktionstestad.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 650
    267 EUR
    335 USD

    Budhistorik (23 bud)
    110 feb 18:492650SEK
    610 feb 18:482450SEK
    110 feb 18:472250SEK