MELLANFORMATSKAMERA, Minolta Autocord, nr 191452 med Chiyoko Rokkor 1:3,5 f=75 mm. Japan. Med originalkartong.

Med kamerafodral och gulfilter.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Ytskador. Ej funktionstestad. Optiken med ytliga repor.

Utropspris
1 500 SEK