SAMLING KAMEROR, Zeiss Ikon, Autographic Brownie, Cartridge Hawk-Eye Model B. "Amatörkameran", 1900-talets första hälft.

Den ryska "Amatörkameran" med originalkartong.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Ej funktionstestade. Ej fullständigt genomgångna.

Utropspris
1 500 SEK