TINTIN, 18 st, Hergé, 1970/80-tal.

Solens Tempel.
Tintin hos Gerillan,
Det svarta guldet.
Solens Tempel,
De sju Kristallkulorna,
Kokos i lasten,
Blå Lotus,
Månen tur oh retur, del 1 och 2.
Tintin i Kongo.
Månen tur och retur del 1 och 2.
Tintin i Tibet.
Plan 714 till Sydney.
Krabban med guldklorna,
Faraos Cigarrer,
Kokos i lasten,
Krabban med Guldklorna.

Slitage. Dubbletter. Slitage på ryggarna.

Utropspris
1 500 SEK