LJUSSTAKE

Brons, 1700-tal.

Balusterformat skaft. Oktogonal fot. Höjd 17 cm.

Konditionsrapport

Ytskikt med slitage. Stearinfläckar. Något instabil.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    550
    56 EUR
    67 USD

    Budhistorik (6 bud)
    3 4 jan 09:33550SEK
    4 3 jan 19:53500SEK
    3 3 jan 18:39450SEK