LEKSAKSSOLDATER, ca 210 st, mestadels Elastolin samt tennsoldater, 1900-talets första hälft/mitt.

Ca 70 soldater från Elastolin, ca 140 tennsoldater. Krigsfordon från Gama, krigsfordon från Tyskland, kulspruta från Elastolin, fem omärkta leksaker.

Bruksskick. Skador. Delar saknas. Färgbortfall. Ställvis rostangrepp.

Utropspris
1 500 SEK