Ca 70 soldater från Elastolin, ca 140 tennsoldater. Krigsfordon från Gama, krigsfordon från Tyskland, kulspruta från Elastolin, fem omärkta leksaker.
Bruksskick. Skador. Delar saknas. Färgbortfall. Ställvis rostangrepp.