MANDOLIN

Cremonatone, Washburn, 1900-talets första hälft.

Längd 61 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 150
    219 EUR
    265 USD

    Budhistorik (25 bud)
    9 5 jan 11:082150SEK
    8A 5 jan 11:082050SEK
    8A 5 jan 11:041750SEK