TAKLAMPA

1900-talets mitt.

Stomme av mässing. Tre ljusarmar. Skärmar av räfflad plast. Höjd 70 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Något anlupen metall. Bristning. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P9

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    600
    61 EUR
    74 USD

    Budhistorik (7 bud)
    1A 5 jan 11:06600SEK
    2 5 jan 11:06550SEK
    1A 5 jan 11:06500SEK