OMEGA

Fickur, 51 mm.

Silver, innerboett i silver, ankargång, gravyr, centrumsekund, ca 1916

Serienr 5199540, Boettnr 5847628

Konditionsrapport

Slitage. Bucklor. Fungerade vid testtillfället, funktion garanteras ej.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - K3

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 16 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    400
    40 EUR
    47 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 450 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    111 dec 21:00400SEK
    2A11 dec 21:00351SEK
    210 dec 20:52350SEK