OBJEKTIV

Summicron 1:2 / 50 nr 2535058, Ernst Leitz, Wetzlar.

Svart. Linsskydd fram- och baktill. Längd ca 6 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage, mindre märken. Optik med slöja, mindre damm, enstaka repor. Mindre olja vid linsen. Ej funktionstestad. Det bakre linsskyddet med sprickor.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar 23 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    3 400
    343 EUR
    429 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (28 bud)
    520 feb 13:013400SEK
    4A20 feb 13:013200SEK
    520 feb 13:013000SEK