JOHAN KROUTHÉN

Olja på duk, signerad o daterad 1915.

Hus i sommarskrud. Ca 82 x 112 cm.

Konditionsrapport

Obetyflig lagning.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V450

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christopher Stålhandske

Christopher Stålhandske

+46-708 191258
christopher.stalhandske@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 50 000 SEK

    Slutpris

    40 000
    4 032 EUR
    4 754 USD

    Budhistorik (4 bud)
    416 nov 11:3940000SEK
    Acceptpris på 40 000 SEK uppnåddes
    313 nov 21:2335000SEK
    211 nov 18:0330000SEK