CHANEL

Premiere, armbandsur, 26 x 20 mm.

Förgylld med läderdetaljer i remmen, quartz, plexiglas. Märkt X.D.39266 1987. Storlek M, ca 16 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 12

Kontakta ansvarig katalogiserare

Nina Westerlund

Stockholm, Helsingfors

Nina Westerlund
Ansvarig specialist klockor och smycken, gemmolog

+358 50 5772620
nina.westerlund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 200 EUR

    Slutpris

    700
    EUR
    6 879 SEK
    859 USD

    Budhistorik (3 bud)
    2 3 jan 23:35700EUR
    Acceptpris på 700 EUR uppnåddes
    22017-12-29 23:43500EUR
    12017-12-29 16:12222EUR