GRETE JALK

Fåtöljer ett par Glostrup möbelfabrik Danmark 1900-talets senare del.

Teak, lösa dynor, etikettmärkt

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor. Märken. Repor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - R4

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 800
    380 EUR
    447 USD

    Budhistorik (29 bud)
    6 7 dec 20:313800SEK
    1 5 dec 18:153600SEK
    5A 5 dec 18:153500SEK