OLE WANSCHER, fåtöljer, ett par, "Senator", P Jeppesen mobelfabrik 1900-talets andra hälft
Stomme av teak, lösa klädda plymåer, etikettmärkta, sitthöjd 42, ,sittdjup 48 cm.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Repor. Märken.