Förgylld metall och "laque de chine". Märkt St Dupontm Paris, Made in France, laque de chine, 0DAS28" Ask medföljer. Höjd 6 cm.
Ej funktionstestad. Smärre slitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10