A L TERNI

Olja på duk, signerad.

Sydländskt landskap med figur vid byggnad. Duk 56 x 69 cm.

Konditionsrapport

Skrapmärken längs ramkant, fläckar, färgfläckar?, färgbortfall i hörnet, gulnad fernissa.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

+46 8-614 08 58
johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    7 100
    725 EUR
    875 USD

    Budhistorik (14 bud)
    3 6 jan 15:597100SEK
    4 6 jan 15:596900SEK
    3A 6 jan 15:596750SEK
    Acceptpris på 4 600 SEK uppnåddes