ASK med LOCK, lack, 1900-tal.

ASK med LOCK, lack, 1900-tal.

Svart med dekor i pärlemo av fåglar på locket. Invändigt fackinredning. Längd 35 cm, bredd 24 cm, höjd 11 cm.

Bruksskick. Ställvis repor och märken. Viss odör invändigt.

Utropspris
1 500 SEK