KAUKO LEHTINEN

Blandteknik, signerad KL och daterad -68.

Underlig värld. 27,5 x 28,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T2
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 9 timmar

    Utropspris: 500 EUR

    150
    EUR
    1 497 SEK
    176 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 160 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    210 dec 22:11150EUR
    310 dec 19:22120EUR
    210 dec 18:14100EUR