SALTKAR samt två BÄGARE, silver, Ryssland, 1800-tal

Oidentifierad mästare. Delvis graverad dekor. Höjd ca 4-5 cm, vikt ca 138 g

Slitage. Bucklor. Repor. otydliga stämplar.

Proveniens

Familjen Nobel.

Utropspris
1 500 SEK