SOFFGRUPP, 5 delar, 1900-talets mitt/andra hälft,

Stomme i rotting och bambu. Lösa dynor i sits och rygg med originaltyg. Soffbord längd 177 cm, sitthöjd 40 cm. Fåtölj bredd ca 65 cm.
Soffbord ca 108x57 cm, höjd 50 cm. Serveringsvagn, ca 74x46 cm, höjd 62 cm. Piedestal, diameter ca 22 cm, höjd 36 cm.

Slitage.

Utropspris
4 000 SEK