BORD/GOLVLAMPA

1900-talets andra hälft,

stomme i gulmetall, dekor i form av blad, med tre ljuskällor. Skärmar i ljust tyg. Höjd ca 107 cm, längd ca 85 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre fläckar. Ej funktionstestad.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - R1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

+46-709 179992
lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    1 dag 9 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    400
    40 EUR
    47 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 450 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    120 nov 23:31400SEK
    120 nov 23:31300SEK