Målad polykrom och förgylld dekor av blommor. Höjd 11,5 cm.
Slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10