BOKSNURRA

1900-tal.

Betsat lövträ. Snurrbar. På trissor. Längd 47,5, bredd 47 cm, höjd 89 cm.

Konditionsrapport

Något instabil. Synliga skarvar i överstycke. Mindre fanerskador samt lagningar. Slitage.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H2

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    12 timmar 43 minuter

    Utropspris: 2 000 SEK

    1 000
    100 EUR
    118 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    2A15 nov 09:191000SEK
    315 nov 09:191000SEK
    214 nov 23:08900SEK
    Acceptpris på 900 SEK uppnåddes