Design
986519

GILLIS LUNDGREN, soffa, "Impala", IKEA, 1972.

Stomme i kromad metall. Klädd i röd textil med knapphäftning. Längd 205 cm.

Bruksskick. Ställvis slitage på knapparna.

Utropspris
4 000 SEK