Hugo Salmson

(Sverige, 1843-1894)
Hugo Salmson
(Sverige, 1843-1894)

HUGO SALMSON, olja på duk, signerad och daterad 1863.

Tidningsläsare. 56 x 46,5 cm.

Slitage. Lagningar. Krackelyr.

Konstnär

Utropspris
700 EUR