JONAS BOLIN

Hylla, Zink, Källemo, 1980/90-tal.

Lackerad. Betongsockel. Längd 28 cm. Bredd 34 cm. Höjd 154 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Skador på sockel.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H3

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 000
    101 EUR
    124 USD

    Budhistorik (15 bud)
    519 jan 22:351000SEK
    4A19 jan 22:35970SEK
    4A19 jan 22:35950SEK