MIMMO PALADINO, akvatintetsning, signerad, numrerad 17/33 och daterad 1983.
Utan titel. Bildstorlek ca 33x24 cm.
Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.
Galerie Ressle, Stockholm.