Design
987110

OLLE LUNDBERG, taklampa, "Megalo", Ateljé Lyktan, 2000-tal, skärmens höjd ca 20 cm.

Plast och kromad metall. Diameter 60 cm.

Bruksskick. Smärre fläckar och märken. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK