JOSÉ LUIS SANCHEZ, skulptur, brons & plexiglas, numrerad 1000/233
Kompostion på svart plastsockel. Höjd inklusive sockel 9 cm.
Slitage. Skulptur lös på sockel.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK