Barbie, Ken, Allan, baby samt s.k clone-docka. Längd 7,5 - 31 cm. Tre Barbie originalförpackningar samt ask i vinyl. Diverse klädesplagg och tillbehör, bl.a pilotuniform och resetillbehör. Sex stativ.
Bruksslitage. Små fläckar. Ställvis mindre skador på tillbehör. Ej fullständigt genomgånget.