DOCKOR

4 st, samt tillbehör, mestadelen Barbie Mattel, 1960-tal.

Barbie, Ken, Allan, baby samt s.k clone-docka. Längd 7,5 - 31 cm. Tre Barbie originalförpackningar samt ask i vinyl. Diverse klädesplagg och tillbehör, bl.a pilotuniform och resetillbehör. Sex stativ.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Små fläckar. Ställvis mindre skador på tillbehör. Ej fullständigt genomgånget.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 200
    224 EUR
    271 USD

    Budhistorik (10 bud)
    6 5 jan 20:062200SEK
    5A 5 jan 14:192000SEK
    4 5 jan 14:191900SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes