BARBIEDOCKOR, 3 st & E MAAR-DOCKA, samt tillbehör, 1960-tal.

Två Barbie samt Midge. I kartong. Katongernas mått 31 x 8 cm.
Docka från E. Maar. Höjd 27 cm.
Diverse tillbehör i Barbie-väska.

Slitage. Några skador på kartonger. Ej fullt genomgånget.

Utropspris
3 000 SEK