BJÖRN WIINBLAD, ljusstake samt figurin, fajans, signerade och daterade -63.

Figur in form av kvinna med bok. Ljusstake i form av ryttare. Höjd 24- 30 cm.

Bruksskick. Nagg på figurinen.

Utropspris
1 500 SEK