OLLI JOKI, olja på duk, signerad och daterad 2006/2009.
"Ylityspaikka" (Övergångsställe). 50 x 150 cm. Boken "Olli Joki - the time of transformation" medföljer.
Smärre slitage.
Olli Joki : muuntautumisen aika = the time of transformation = le temps de transformation, 2007, s. 19.