Design
987723

YNGVAR SANDSTRÖM, bänk, "Tokyo", Triva-serien för Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft.

Ribbor av ek. Kopplade ben. Brickmärkt. Längd 188 cm.

Bruksskick. Mindre fläckar. Märken.

Utropspris
3 000 SEK