Design
987726

BROR BOIJE, fåtöljer, ett par, "Junker", Dux, 1900-talets andra hälft.

Stomme av bok. Lös plymå i rygg och sits. Klädsel av canvas. Armlän av läder. Sitthöjd ca 39 cm.

Slitage. Fläckar. Repor.

Utropspris
2 000 SEK