SIGVARD BERNADOTTE, skål, sterling silver, Georg Jensen, Danmark, omkring 1900-talets mitt.

Rund slät form på fasetterad fot. Svenska importstämplar. Diameter 16 cm. Vikt 264 g.

Slitage och smärre repor.

Utropspris
4 000 SEK