BYRÅ

1800-talets andra hälft.

Målad. Beslag av mässing. Bredd ca 97, djup ca 47, höjd ca 99 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Bruks- och åldersbetingat slitage. Senare målning. Senare beslag. Förstärkningar.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    135
    EUR
    1 321 SEK
    163 USD

    Budhistorik (17 bud)
    3 4 jan 18:44135EUR
    2 4 jan 18:33125EUR
    1A 4 jan 18:33115EUR