BYRÅ, 1800-talets andra hälft.

Målad. Beslag av mässing. Bredd ca 97, djup ca 47, höjd ca 99 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Bruks- och åldersbetingat slitage. Senare målning. Senare beslag. Förstärkningar.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss