Bestående av; 20 rödvin, 11 vitvin, 8 selter, 10 snaps, 7 cherry, 12 starkvin
Smärre slitage. Nagg. Bruksskick. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10