INDUSTRILAMPA, "ML5-2", tillverkare, LE-ME, 1960-tal.

För två lysrör à 150 cm. Kedjeupphängning. Bär tillverkarens plakett. Total längd 160 cm, bredd 31 cm, total höjd 90 cm.

Ställvis slitage. Färgbortfall. Ej funktionstestad.

Utropspris
200 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

392. Elke Krystufek, "One of you".
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK