SKÅP

Allmoge, 1800-tal.

Målat. Tudelat. Övre dörrpar samt undre dörr med bakomliggande hyllplan. Bredd 108 cm, djup 51 cm, höjd 187 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Skador. Senare målning. Renoverad. Kompletterad. Maskstungen. Nycklar saknas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N6

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    625
    63 EUR
    78 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    214 jan 18:22625SEK
    110 jan 17:15500SEK