Design
988321

EDVIN HELSETH, "Fureka", matgrupp, 5 delar, Norge

Massiv furu. Bord med kopplade ben. 150x84, höjd 71 cm. Sitthöjd ca 43 cm.

Slitage, mindre skador, märken.

Utropspris
3 000 SEK