guld på stål, manuell, plexiglas, originalband och spänne, gravyr, ca 1956, Caliber 252, Serienr 15802502, Boettnr 2925-4 SC / 2927,
Bruksskick. Urtavla med skador/patina. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10