steel, self winding, plastic crystal, date, rubber strap, ca 1970, Caliber 7005A, Serial no. 3N0292, Case no. 7005-8052
Bruksskick. Urtavla med skador/patina. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10