ÖRHÄNGEN

Med små åttkantslipade diamanter.

18K vitguld. Stämplade OPI, Opifors Ab, Falköping 1981. Skruv. Diameter fattning ca 10 mm. Totalvikt ca 3 gram.

Konditionsrapport

Slitage. Anlupen.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

+46-767 810606
fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    700
    70 EUR
    82 USD

    Budhistorik (8 bud)
    2 7 dec 07:48700SEK
    4 7 dec 07:43650SEK
    2 5 dec 08:23600SEK