ANDERS ZORN

Etsning, daterad 1914 i plåten, signerad med blyerts.

"Frida", ca 19,5 x 14,5 cm

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Missfärgad.

Asplund 263
Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T18

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    3 800
    388 EUR
    468 USD

    Budhistorik (11 bud)
    514 jan 18:473800SEK
    6A14 jan 18:453600SEK
    414 jan 18:453600SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes