DUKAR

Ett par, allmoge skåne 1900-talets början.

74x71 resp. 234x74 cm.

Konditionsrapport

Fläckar. Smärre slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

+46-702 293496
fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 000
    101 EUR
    124 USD

    Budhistorik (15 bud)
    111 jan 12:581000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    111 jan 12:58950SEK
    111 jan 12:58900SEK