OLLI JOKI

Olja på masonit, signerad och daterad 1984.

'Kalapaikka' (Fiskestället), 30x50 cm.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - C1
Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 9 timmar

    Utropspris: 300 EUR

    70
    EUR
    698 SEK
    82 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 75 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    3 9 dec 15:0470EUR
    2 7 dec 18:1460EUR
    1 7 dec 14:2550EUR