EMILE GALLÉ

VAS, överfångsglas, signerad Gallé, tidigt 1900-tal.

Växtdekor. Höjd 19 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L20

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Lindfors

Johanna Lindfors
Specialist, konst. PR

040 5608084
johanna.lindfors@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    420
    EUR
    4 111 SEK
    507 USD

    Budhistorik (13 bud)
    7A 7 jan 20:35420EUR
    8 7 jan 20:35400EUR
    7 7 jan 20:18340EUR
    Acceptpris på 200 EUR uppnåddes