TAKLAMPA

1900-talets senare hälft.

Stomme i målad metall. Nio ljuspunkter.
Höjd 70 cm, ø ca 60 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage, repor. En ursprungliga glödlampa saknas. Ej funktionstestad.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - F1

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    220
    EUR
    2 196 SEK
    258 USD

    Budhistorik (20 bud)
    614 dec 17:09220EUR
    7A14 dec 17:09200EUR
    614 dec 17:09200EUR