Provtallrikar med olika dekor från specialbeställda serviser till bla olika statsöverhuvuden såsom President Eisenhower av USA, Malaysias kungahus, President Oscar Osorio av Salvador, Drottning Juliana av Nederländerna. Diam 26.
Slitage, enstaka nagg.